Mane pasiekė 100 įvarčių „Liverpool“ ekipai pergalėje prieš „Palace“ 3: 0

Iš Mane šimtmečio įvarčių raudoniesiems, kurie buvo pelnyti per 224 rungtynes, 10 buvo įmušta prieš „Palace“. Vaizdo kreditas: „Wikimedia Commons“
  • Šalis:
  • Australija

SadioMane įmušė devintą kartą iš eilės prieš „CrystalPalace“ ir pasiekė 100 „Liverpool“ įvarčių kad jo komanda galėtų laimėti 3: 0 anglų kalba „Premier“ lyga šeštadienį.

Senegalo puolėjas pasiekė svarbų etapą „Anfield“ 43 -ąją minutę po Mohamedo Salaho antraštę iš kampo išlygino „Palace“ vartininkas Vicente Guaita.

Iš Mane šimtmečio tikslų raudoniesiems , kurie atvyko per 224 rungtynes, 10 buvo įmušti prieš „Palace“.

Salahas pridėjo antrąjį 78 -ame ir tai taip pat atėjo iš kampo su Egiptu tarptautinės varžybos po pristatymo iš kairės buvo nukreiptos jam į galinį postą.

Naby Keita 89 -ąją minutę įmušė taikliausią smūgį vartininkui iš aikštės krašto po to, kai Guaita smūgiavo kamuolį.

Tai pasirodė sunkus „Liverpool“ žaidimas , kuris buvo be dviejų puolėjų puolėjų, nesTrentas Aleksandras-Arnoldas sirgo ir Andriejus Robertsonas buvo pailsėjęs, o prieš Salaho įvartį buvo keletas nervingų akimirkų.

„Liverpool“ laimėjo keturias iš penkių savo rungtynių lygoje ir praleido tik vieną kartą, o pagerėję gynybiniai pasirodymai sutapo su grįžimu iš centro gynėjo Virgilo van Dijko traumos.

„Palace“ per dvi minutes pataikė į stulpą per Wilfriedą Zaha ir „Liverpool“ vartininkasAlissonas Beckeris taip pat buvo raginamas atmušti nuo ConorGallagherio ir pakaitalasOdsonne Edouard netrukus prieš Salą pelnė savo ketvirtąjį lygos įvartį šį sezoną.

(Šios istorijos neredagavo „Top News“ darbuotojai ir ji automatiškai sugeneruojama iš sindikuoto sklaidos kanalo.)