Neeraj Chopra, „nesustabdomas“ sportininkas, dar kartą privertęs didžiuotis Indijoje

Indijos „Auksinis berniukas“, ketvirtuoju bandymu vyrų ieties metimo finale užfiksavo 88,13 m atstumą ir užsitikrino antrąją poziciją, atsiskaityti su sidabru.

Neerajus Chopra,'unstoppable' athlete who once again made India proud
Neeraj Chopra (nuotrauka / Virender Sehwag-Twitter). Vaizdo kreditas: ANI
  • Šalis:
  • Jungtinės Valstijos

Tokijas Olimpinė aukso medalininkas Neeraj Chopra dar kartą parašė istoriją, iškovodamas istorinį sidabrą Pasaulio lengvosios atletikos čempionatas Oregone. „Auksinis berniukas“. Indija , ketvirtuoju bandymu vyrų ieties metimo finale užfiksavo 88,13 m atstumą ir užsitikrino antrąją poziciją, atsiskaityti su sidabru.

Užregistravę naują pasiekimą, Neeraj 'Varžybos buvo sunkios, varžovai metė gerai, tai tapo sudėtinga. Šiandien daug išmokau. Aukso alkis tęsis. Bet turiu tikėti, kad aukso negalime gauti kiekvieną kartą. Padarysiu, ką galiu , susikoncentruok ir susikoncentruok į mano treniruotes“. 'Nors sąlygos nebuvo geros ir vėjo greitis buvo per didelis, buvau įsitikinęs, kad pasirodysiu gerai. Esu patenkintas rezultatu, džiaugiuosi, kad sugebėjau iškovoti medalį savo šaliai', - pridūrė jis.

Po to šalyje įsiplieskė džiugios šventės Neeraj pagamintas Indija didžiuotis tuo Pasaulio lengvosios atletikos čempionatas sekmadienį. ministras Pirmininkas Narendra Modi gyrė Neeraj už šalies iškovotą sidabro medalį.

aot 136 skyriaus išleidimo data

Priimant į Twitter , PM Modi rašė: 'Puikus vieno iškiliausių mūsų sportininkų pasiekimas! Sveikiname @Neeraj_chopra1 laimėjus istorinį sidabro medalį #WorldChampionships. Tai ypatinga akimirka Indijos sporto. Geriausi linkėjimai Neeraj už būsimas jo pastangas“. Haryana vyriausiasis ministras Manoharas Lalas Khattaras taip pat išreiškė laimę ir ANI pasakė: „Neeraj Chopra pateko į istoriją laimėdamas sidabrą pasaulio lengvosios atletikos čempionatuose. Tai pirmas kartas Indija šiame čempionate iškovojo sidabrą. Anju Bobis Jurgis 2003 m. iškovojo bronzos medalį. Sveikinu jį. Jis padarė Haryana didžiuotis“.

„Taip pat norėčiau pasidalinti savo sveikinimais Neerajaus šeimai Panipat ir pasveikinti juos su sūnaus sėkme. Tik meldžiuosi, kad jis pirmyn ir toliau didintų šalį sporto srityje“, – pridūrė jis. Tuo tarpu sąjungos sporto ministras Anurag Thakur rašė: 'Neeraj Chopra tęsia savo pergalių seriją! Laimi Vyriški ieties metimas @WCHoregon22 geriausiu 88,13 m metimu ir tapo 1-uoju Indijos vyras ir 2-as Indijos laimėti medalį #WorldChampionships! Neeraj dabar laimėjo medalius kiekviename pasaulio renginyje!

sąjunga Gynyba ministras Rajnathas Singhas rašė: „Indija yra pakylėta dėl nuostabaus Subedaro @Neeraj_chopra1 pasirodymo. Sveikiname jį laimėjus sidabro medalį #WorldAthletics Championships m. Eugenijus , Oregonas. Jo sunkus darbas, kruopštumas ir ryžtas davė puikių rezultatų. Didžiuojamės juo.“ „Neeraj Chopra vėl sukūrė istoriją, laimėdamas sidabro medalį pasaulio lengvosios atletikos čempionate Oregone. Jis tampa 1-uoju žmogumi ir 2-uoju Indijos laimėti medalį Pasaulio čempionatai po šuolininko į tolį Anju Bobis George'o bronza 2003 m. Sveikiname @Neeraj_chopra1“, – tviteryje rašo Sąjungos teisė ir Teisingumas Ministras Kirenas Ridžijus.

alita: mūšio angelas 2 išleidimo data

Išskyrus tai, Indijos svirplių brolija taip pat gausiai gyrė Neeraj chopra ir pasidalino su juo sveikinimais. 'Nuoširdžiausi sveikinimai @Neeraj_chopra1 iškovojus istorinį sidabro medalį #Pasaulio lengvosios atletikos čempionate Oregone. Jūsų pasiekimas yra šlovės ir pasididžiavimo akimirka mums visiems. Būdamas sektinas pavyzdys, ir toliau įkvėpsite sportininkus visoje šalyje. Didžiuojamės jumis “, – tviteryje rašė buvęs Indija suktukas Harbhajan Singh.

'Po metų bus jaunų žmonių karta, kuriai 'Kya Fenkta Hai' bus didžiulis komplimentas šio čempiono #NeerajChopra dėka. Indija didžiuojuosi pasaulio lengvosios atletikos čempionato sidabru“, – tviteryje rašė buvęs Indija tešla Virender Sehwag. 'Nesustabdoma visomis šio žodžio prasmėmis, gerai padaryta @Neeraj_chopra1! Laikykite scenarijų istoriją su ieties rankoje!' „Twitter“ paskelbė buvęs Indija tešla Yuvraj Singh.

Kita vertus, Neerajaus šeima Panipat negalėjo nuslėpti susijaudinimo ir buvo pastebėti šokantys bei švenčiantys savo kaime. „Labai džiaugiamės, kad jo sunkus darbas atsipirko. Buvome tikri, kad šiame renginyje jis laimės medalį“, – sakė Saroj Devi. Neeraj Chopros mama papasakojo ANI.

'To jausmo neįmanoma paaiškinti. Nors jis pralaimėjo keliomis sekundėmis, bet mes tikrai džiaugiamės. Taip pat buvome laimingi, kai jis parsivežė aukso medalį iš turnyro. Tokijas Olimpinės žaidynės“, – pridūrė ji. Tuo tarpu Neeraj teta pareiškė: „Tai labai didžiuotis mūsų kaimui ir visai šaliai. Neeraj dabar yra ne tik mūsų, bet ir visos šalies sūnus. Jis toliau didins šalį ir ateityje“.

Kalbant apie Neeraj pasirodymą paskutinėje kovoje, Olimpinė medalininkas pradėjo pražangą metimu, po kurio sekė 82,39 m ir 86,37 m. Galiausiai ketvirtuoju bandymu jis užfiksavo 88,13 m atstumą, dėl kurio kovojo dėl sidabro medalio. Paskutiniai du bandymai Neeraj atliko pražangų metimus ir taip atsidūrė antroje pozicijoje. Pirmąją poziciją užėmė čempiono titulą ginanti komanda Andersonas Petersas apie Grenada , kuris užfiksavo 90,54m atstumą.

paauglių titanų originalios serijos

Neerajus taip pat tapo pirmuoju Indijos lengvosios atletikos sportininku, iškovojusiu sidabro medalį Pasaulio čempionatai , o po legendinio šuolininko į tolį liko antras Anju Bobis Jurgis užėmė trečią vietą Paryžius Pasaulio varžybos 2003 m. Anksčiau šį mėnesį 24-erių futbolininkas iškovojo sidabro medalį prestižiniame turnyre Deimantinė lyga susitikti Stokholmas ir sumušė savo ankstesnį rekordą.

Viduje Deimantinė lyga žaidė Stokholmas , Neeraj tai darydamas nusviedė 89,94 metro ir pagerino savo šalies rekordą, kuris buvo pasiektas birželio 14 d. Neeraj Pave Nurmi žaidynėse iškovojo sidabro medalį Turku numetęs ietį 89,30 metro. (ANI)