Olimpinės žaidynės-Vandensvydis-Serbija sutriuškino Italiją ir užsisakė Ispanijos pusfinalį

Serbijos komanda, prieš penkerius metus Rio čempionė, penktadienį vyksiančiame antrajame pusfinalyje susitiks su Ispanija-vienintele komanda, kuri per pirmus etapus pateko su puikiu rekordu. Grupės etapuose 13: 12 nugalėjusi Serbiją Ispanija surengė ketvirtojo ketvirčio meistriškumo klasę, kuri anksčiau dieną 12: 8 nugalėjo JAV, pratęsdama savo bėgimą Tokijuje iki šešių pergalių iš šešių.

• Šalis:
  • Japonija

Serbija išlaikė olimpines žaidynes titulo gynimo trasoje, pabrėždama 10: 6 pergalę prieš pasaulio čempionusItalija trečiadienį patekti į finalinį vyrų vandensvydžio varžybų ketvertą Tatsumi vandensvydžio centre. Serbija komanda, čempionė Rio prieš penkerius metus, imsis Ispanijos , vienintelė komanda, kuri penktadienį vykusiame antrajame pusfinalyje pasiekė nepriekaištingą turą ir pasiekė puikų rezultatą.

Ispanija, įveikusi Serbiją 13-12 grupių etapuose, surengkite ketvirtojo ketvirčio meistriškumo kursą, kad nugalėtumėte Jungtines Valstijas 12–8 dienos pradžioje, pratęsdami savo veiklą Tokijuje iki šešių pergalių iš šešių. „Turime daug skolų atsiskaityti su Ispanija, - Serbija kapitonas Filipas Filipovičius sakė žurnalistams. „Tam tikru momentu tai ispaniškai komandai reikia palūžti, o mes stengsimės tai padaryti pusfinalyje.

„Ispanija yra komanda, kuri turnyre pasirodė bene geriausiai. Žaidėme olimpinių žaidynių atidarymo žaidimą prieš juos ir visi žinome rezultatą. Dabar tai kitoks žaidimas, pusfinalis, todėl pamatysime. “Graikija sutriuškino Juodkalniją 10: 4 ir surengė pusfinalio susitikimą su tradicine jėgaine Vengrija , kuris paskutinėse dienos rungtynėse pribloškė Rio vicečempionę Kroatiją 15-11.

Vengrija yra sėkmingiausia olimpinių žaidynių komanda vandensvydžio istoriją, tačiau Pekino žaidynėse iškovojo paskutinį iš devynių aukso medalių jie užėmė penktąją vietą Londone 2012 ir 2016 m , bet atvyko į Tokiją kaip valdantis europietis čempionai. Sparnas Krisztianas Manhercas pasirodė geriausiai turnyre, kad padėtų vengrams į pirmąją olimpinę žaidynę pusfinalis per 13 metų, iš aštuonių metimų įmušęs septynis įvarčius.

Italija, Rio bronzos medalininkė, buvo nustebinta Serbijos pirmajame kėlinyje, pirmojo kėlinio pabaigoje atsilikę 5-2 ir įpusėjus 9-3. Italai nebuvo ragavęs pralaimėjimo Tokijuje , grupių etape iškovojo tris pergales ir dvi lygiąsias, tačiau susidūrė su įkvėptos formos žaidėju serbų kalba vartininkas Branislavas Mitrovičius, atmušęs 15 iš 21 smūgio.

Filipovičius pasižymėjo Serbijoje pelnė tris įvarčius, o Dusanas Mandicas, Strahinja Rasovič ir Andrija Prlainovič įmušė po du. „Mūsų gynyba laimėjo žaidimą, ypač mūsų vartininkas“, - sakė Filipovičius pridėta. „Labai sunku laimėti, jei įmušame dviženklius įvarčius, todėl kai mūsų gynyba žaidžia taip, manau, kad galime įveikti bet kurią komandą šiose varžybose“.

(Šios istorijos neredagavo „Top News“ darbuotojai ir ji automatiškai sugeneruojama iš sindikuoto sklaidos kanalo.)