Milano futbolo komandos narys Ibrahimovičius grįžo įvartyje prieš Lazio

Rezultatas padėjo „Rossoneri“ lentelės viršūnę pelnyti devynis taškus, aplenkdamas „Napoli“ pagal įvarčių skirtumą, o „Lazio“ su šešiais taškais po trijų rungtynių yra šešta.

Reprezentatyvus vaizdas Vaizdo kreditas: Pixabay

„AC Milan“ žaidėjas Zlatanas Ibrahimovičius pelnė įvartį grįžęs po keturių mėnesių traumos, kai nugalėjo „Lazio“ 2-0 „San Siro“ sekmadienį tęsti puikią „Serie A“ sezono pradžią. 39-erių metų futbolininkas nedalyvavo po to, kai patyrė kelio traumą prieš „Juventus“ gegužę, po 67 min., septynias minutes po to, kai jis nulipo nuo suolo, bakstelėjo Milano antrąjį.

Tai užbaigė įspūdingas Stefano Pioli auklėtinio pasirodymas, kuris prieš prasidedant pertraukai, prieš pat prasidedant Rafaelio Leao smūgiui, pasirodė prieš pat Francko Kessie baudos smūgį. Rezultatas padėjo Rossoneri lentelės viršūnę su devyniais taškais, aplenkdamas Napolį dėl įvarčių skirtumo, o „Lazio“ su šešiais taškais po trijų rungtynių yra šeštas.

(Šios istorijos neredagavo „Top News“ darbuotojai ir ji automatiškai sugeneruojama iš sindikuoto sklaidos kanalo.)