Stulbinantis futbolo streikas uždirba tašką Bolivijai pasaulio čempionato atrankos varžybose

Rezultatas paliko Boliviją, kuri tik vieną kartą pateko į pasaulio čempionato finalą, ir užėmė trečią Pietų Amerikos atrankos grupės dugną su šešiais taškais iš septynių rungtynių. Kolumbija turi devynis taškus ir užima ketvirtą vietą, nors visos kitos aštuonios grupės komandos žaidžia vėliau ketvirtadienį.

• Šalis:
  • Argentina

Pavaduojantis FernandoSaucedo įmušė stulbinantį vėlyvą įvartį namų „Bolivijai“ lygiosios 1: 1 prieš Kolumbiją savo pasaulio taurėje atrankos į La Pasą ketvirtadienį.Kolumbija nebuvo pralaimėjęs Bolivijai 10 rungtynių ir jie jausis nusivylę, kad nepasitraukė su visais trimis taškais po to, kai 69 -ąją minutę išsiveržė į priekį, kai Roger Martinez, įpjovęs iš dešinės, įmušė kamuolį į tolimąjį tinklo kampą.

Tačiau tikslas sužadino Boliviją ir Sacedo iššovė namo iš 30 metrų, kad išlygintų rezultatus, likus septynioms minutėms. Rezultatas paliko Boliviją , kurie pasiekė pasaulio taurę finalas tik vieną kartą, trečiasis Pietų Amerikos dugnas atrankos grupę su šešiais taškais iš septynių rungtynių.

Kolumbija turi devynis taškus ir užima ketvirtą vietą, nors visos kitos aštuonios grupės komandos žaidžia vėliau ketvirtadienį. Keturios geriausios 10 komandų grupės automatiškai patenka į 2022 m. Katarą, o penktoji komanda patenka į tarpregionines atkrintamąsias varžybas.

(Šios istorijos neredagavo „Top News“ darbuotojai ir ji automatiškai sugeneruojama iš sindikuoto sklaidos kanalo.)