Tevita Li šviečia kaip XV pasaulis sumušė Japoniją regbio rungtynėse

(Vaizdo kreditas: „Twitter“)

Du bandymai iš Naujosios Zelandijos iki 20 metų tarptautinės „Tevita Li“ penktadienį Osakoje padėjo XV pasauliui įveikti Japoniją 31-28.

Nepaisant to, kad antrajame kėlinyje susibūrė 31: 7, „Jamie Joseph“ „Brave Blossoms“ nesugebėjo užsitikrinti pergalės iš naujo atidarius Osakos „Hanazono“ regbio stadioną, kuriame prieš 2019 m. Pasaulio regbio čempionatą buvo atlikti dideli atnaujinimo darbai.

Pasaulio XV komandoje, kurią treniruoja buvęs Australijos vyriausiasis treneris Robbie Deansas, buvo buvęs Pietų Afrikos Respublikos kapitonas Adrianas Straussas ir buvęs Naujosios Zelandijos centras Ma'a Nonu, taip pat dabartinė „All Black Nehe Milner-Skudder“.

Jų kokybė nušvito pradiniame etape, o petnešos iš Li ir 11 taškų iš Japonijoje įsikūrusio Pietų Afrikos Lionelio Cronje po 42 minučių padėjo „World XV“ pirmauti 24 taškais.

Timo Lafaele ir Lomano Lemeki bandymai vėl įtraukė Japoniją į žaidimą, o kai likus 6 minutėms „Suntory Sungoliath“ žaidėjas Ryoto Nakamura pelnė įvartį, atrodė, kad Japonija gali būti ant svarbaus sugrįžimo slenksčio.

Japonija stengėsi laimėti, bet Fumiaki Tanaka pasipriešino, o XV pasaulis laikėsi, kad užtikrintų pergalę, o tai sukels spaudimą Džozefui prieš bandomąsias rungtynes ​​su Naująja Zelandija ir Anglija.

Thelossas palieka Japoniją kitą savaitgalį prieš Naująją Zelandiją reikia geresnių, jei nebūtinai geresnių rezultatų.